Spotkanie Formacyjne Apollos

W dniach od 28 do 30 października nareszcie spotkaliśmy się na kolejnym spotkaniu wolontariatu Apollos. Choć od ostatniego spotkania minął już rok wcale w tym czasie nie próżnowaliśmy! Podczas wakacji wolontariuszom udało się dotrzeć do Zimbabwe i na Madagaskar.

Podczas tego zjazdu skupiliśmy się na budowaniu wspólnoty. Uczestnicy przyjechali z różnych stron Polski – Gdańska, Białegostoku i Śląska. Staraliśmy się lepiej poznać podczas rozmów, wspólnego przygotowywania posiłków i opowiadaniu o swoich doświadczeniach. Wysłuchaliśmy także wspomnień Krzyśka z jego tegorocznej posługi u Księży Werbistów w Zimbabwe i Iwony na Madagaskarze. Oczywiście tym co najbardziej nas jednoczyło była wspólna modlitwa – Msza Święta, adoracja czy Koronka do Miłosierdzia Bożego. To Jezus był tym, który spajał, budował i posyłał. Spotkaliśmy się również na wspólnym rozważaniu i dzieleniu się Słowem Bożym.

Następne spotkanie formacyjne odbędzie się w dniach od 9 do 11 grudnia w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie. Zgłoś się do naszego opiekuna (do 1 grudnia):

Tel: +48 885 778 871

Email: wwm.apollos@gmail.com

Przyjedź i spotkajmy się…

Joanna K